Gyvūnų Prekės Ir Žaislai

Dažnai tenka palikti savo keturkojį draugą vieną namie? O gal norite jam duoti įdomios, naudingos, smegenis ir intelektą lavinančios veiklos? Nuo šiol tai galite padaryti įsigydami puikų edukacinį ir specialiai šunims pagamintą žaislą.
Žaislai yra pagaminti iš kokybiškos, tvirtos ir ilgaamžiškos medienos, todėl jums nereikės pergyventi, kad augintinis žaislą sugrauš ar sulaužys. Mediena yra beskonė ir kieta, o ištraukiamos detalės pakankamai didelės ir saugios, todėl jūsų augintinis žaislo sukramtyti ar praryti tikrai nesugalvos. Taip pat žaislas yra pritaikytas visokių dydžių šunim, nes detalės išsiima pakankamai lengvai, o šone esantis stalčiukas su skanėstais yra pakeltas, nesitrins į žemę ir nesukels neaiškumų ar papildomų kliūčių.
Žaislu naudotis labai paprasta. Norint pasiekti paslėptą skanėstą šuniukui tereikės išimti žaislo viršuje esantį kaulo formos medinį kaištį ir tada patraukti už šone išsikišusio medinio kauliuko. Žaislas turi ertmę su dangteliu viršuje ir keturias atsidarančias sekcijas su skanėstais šonuose, todėl jūsų augintinis turės pasistengti norint juos pasiekti. Taip pat žaislas puikiai tiks auginantiems daugiau nei vieną keturkojį ir lavinti juos jums net nebūnant namuose! Daugiau nereikės pergyventi, kad šuneliui vienam namuose  trūksta veiklos arba liūdna.
 
Taip pat turime aksesuarų šunis, dar daugiau žaislų ir kitokių priedų. Pasižiūrėkite mūsų kolekcija Gyvūnams !
 
Tel: +370 673 09003
Tel: +370 683 41282