MEDINĖS DĖŽUTĖS IR JŲ GAMYBA, GRAVIRAVIMAS

Medis – aukštos kokybės ir prabangos ženklas, todėl kaip ir daugumoje savo gaminamų daiktų, ji rinkomės ir dėžučių gamyboje. Kodėl ?

Pamačius daiktą medinėje dėžutėje iš karto suprantame, kad jis yra kažkuom geresnis už kitus, yra ekologiškas ar kažkaip kitaip išsiskiria iš kitų produktų. Medinės dėžutės taip pat puikiai tinka sudėti dovanas, kurias norite dovanoti gimtadieniui, krikštynoms, vestuvėms ar kitokiomis svarbiomis progomis – tai bus žymiai gražiau nei paprasti dovanų krepšeliai ar pakavimo popierius.

Gaminame dėžutes įvairiai paskirčiai, taip pat galime sukurti ir gaminti dėžutes pagal jūsų išmatavimus ir įdėją. Taip pat siūlome graviravimo, frezavimo ir kitokias paslaugas, jeigu norėtume pridėti detalių dėžutei.

Graviravimas – tai svarbi detalė, kuri gali daug ką pakeisti. Galime išgraviruoti jūsų logotipą, užrašą, paveiksliuką ar daugiau – paliksime spręsti jums.

Norint užsisakyti didesnius dėžučių kiekius susisiekite su mumis info@promidesign.com – mes pasiūlysime ir sumaketuosime jums tinkamiausią variantą ir pasiūlysime realią kainą. Dideliems kiekiams siūlome sumaketuoti ir pagaminti dėžutes pagal jūsų poreikius. Taip pat siūlome jūsų prekės ženklo graviravimą ant dėžučių.

Jau turimas dėžutes užsisakyti ar peržiūrėti galite paspaudę ČIA

Dėl didesnių užsakymų kreipis info@promidesign.com arba susisiekite su mumis per Facebook ar Instagram

Telefonas konsultacijai +370 673 09003

Ateities g. 3, Vievis LT-21366

|  promi.lt |  promidesign.lt   |  promidesing.com  |   promidesign.co.uk   |